محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره ما

دشت همکاران سیستم نرم افزاری ساده برای مدیریت سودمند فروشگاه شما، نرم افزاری ویژه اصناف و فروشگاه ‌ها می باشد. این محصول هم اکنون به مدیریت کاراتر تعداد زیادی از فروشگاه‌هایی چون سوپرمارکت، پوشاک، لوازم خانگی، موبایل فروشی، آرایشی و بهداشتی و ... کمک کرده است.

شما به عنوان مدیر یک فروشگاه، مایلید که سرعت عملیات فروشتان را افزایش بدهید، کنترل دقیقی بر موجودی نقد و دریافت و پرداخت‌هایتان داشته باشید، از موجودی محصولاتتان مطلع باشید و اطلاعات مناسبی نیز از مشتریان خود در اختیار داشته باشید و در کنار همه این ها به شیوه بسیار ساده هزینه هایی از جمله اجاره بها و حقوق و ... و یا دارایی هایتان را نیز ثبت نمائید.

دشت همکاران سیستم، نرم‌افزاری ساده و انعطاف‌پدیر است که در 3 نسخه (پایه - استاندارد) به شما کمک می‌کند به راحتی به اهداف فوق دست پیدا کنید، کنترل فروشگاهتان را در دست بگیرید و با سرعت بالا به مشتریانتان رسیدگی کنید.

این نرم‌افزار نیازهای طیف متنوعی از اصناف کشور را پاسخ می‌دهد. همچنین، با توجه به اینکه برخی از اصناف کشور فرایندهای خاصی در عملیات فروشگاهی خود دارند، همکاران سیستم به سمت ارائه راهکارهای خاص برای برخی از اصناف خاص رفته است که از جمله می‌توان به صنف طلافروشی و صنف معاملات املاک اشاره کرد.

دشت نسخه استاندارد

نرم افزار دشت همکاران سیستم، نرم افزاری ساده ویژه فروشگاه‌هاست که خیال‌تان را از بابت حساب‌های فروشگاهتان راحت می کند.

این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا سود فروش هر کالا را مشخص کنید، بنابراین می‌توانید کالاهای پرسود خود را شناسایی و عملیات فروش خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد تا مدت زمان خواب کالای خود را برآورد کنید؛ به این ترتیب می‌دانید هر کالا به چه میزان و به چه مدت در انبار فروشگاه می‌ماند. با این اطلاعات می‌توانید عملیات سفارش خرید و تامین کالای خود را مدیریت کنید.

با استفاده از امکان مدیریت عملیات چک می‌توانید همه فرایندهای مرتبط با دریافت و ‌پرداخت چک را مدیریت کنید؛ از تاریخ سررسید چک‌های دریافتی یا پرداختی مطلع شوید و برای آن برنامه‌ریزی کنید.