محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

فرایار چیست؟

بدون شک جامع‌ترین راهکارهای ERP در سطح جهان، پاسخ‌گوی صددرصد نیازهای یک کسب و کار نیستند. برای حل این موضوع صاحبان کسب و کارها، به دنبال ابزارهایی هستند تا با به‌کارگیری آن‌ها سیستم‌های مورد نیاز خود را توسعه داده و در عین حال، یکپارچگی آن‌ها را با ERP اصلی در سازمان خود حفظ کنند. سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار فرایار راهکاران همکاران سیستم مجموعه ای از ابزارهاست که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها سیستم‌های مد نظر خود را که پاسخ‌گوی نیازهای خاص شما در سازمان است را تولید کنید. این کار می تواند توسط کارشناسان همکاران سیستم یا در صورت بهره‌مندی از تیم متخصص آی تی در داخل شرکت شما انجام شود.
فرایار، کاربردهای دیگری نیز دارد. در صورتی که شما در سازمان‌تان از سیستم های مختلفی به شکل جزیره‌ای استفاده می‌کنید با کمک فرایار می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر و با راهکاران همکاران سیستم مرتبط و یکپارچه کنید. به‌این ترتیب فرایندها در سطح سازمان شما با سرعت و دقت بیش‌تر و صرف هزینه کم‌تری اجرا خواهد شد.
همچنین اگر کسب و کار شما دارای رویه‌های خاصی است، به کمک ابزار مدیریت فرایندهای کسب‌ و کار فرایار در متناسب‌سازی این رویه‌ها در بستر راهکاران به شما کمک خواهد کرد.