محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

تغییرات نسخه 3 دشت همکاران سیستم

  • دوشنبه 8 بهمن 1397
  • اخبار محصولات

همکاران سیستم در نسخه ۳ نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت شروع به بهینه سازی رابط کاربری آن کرده است. برای بهبود تجربه کاربری دشت، سادگی و سازگاری به عنوان دو فاکتور مهم در بهینه‌سازی رابط کاربری در نظر گرفته شده تا تعامل کاربر بیش از پیش ساده و روان‌تر شود.

افزوده شدن صفحه شروع جدید

در این نسخه شاهد افزوده شدن صفحه شروع هستیم که امکان دسترسی سریع به پر استفاده‌ترین عملیات هر صنف را فراهم می‌‌کند و علاوه بر آن بخش مدیریت هوشمند به عنوان یک دستیار به شما اطلاع رسانی‌ها و پیشنهادات هوشمندانه‌ای جهت مدیریت فروشگاه ارائه می‌کند.

رابط کاربری مدرن


رابط کاربری کلاسیک جای خود را به رابط کاربری مدرن داده است. از استاندارد فلت دیزاین برای بهبود المان‌ها استفاده شده است. با انتخاب رنگ‌های خنثی و منحصر بفرد سعی شده است به تمرکز کاربر روی بخش‌های لازم توجه ویژه‌ای شود.

طراحی مفهومی آیکون‌ها


آیکون‌های به‌کاررفته در نسخه‌ی جدید براساس مفهوم هر بخش از سیستم بازطراحی شده‌اند. طراحی آیکون‌ها در محیط پیکسل انجام شده و در اندازه‌های مختلف به‌خوبی نمایش داده می‌‌شود.

خواناترین فونت فارسی

پرطرفدارترین فونت فارسی که خوانایی زیادی در وزن‌های مختلف دارد توانسته سرعت تعامل کاربر را به نحوه چشمگیری افزایش دهد. اعداد تمام فارسی با عرض یکسان در این فونت استفاده شده تا خوانایی اعداد را در لیست‌های رقمی به طور چشمگیری افزایش دهد.

شخصی سازی بیشتر

چیدمان و امکان شخصی‌سازی رابط کاربری فاکتور فروش بهینه شده تا تعامل کاربر با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

امکان گزارش گیری موجودی در محدوده تاریخی

امکان گزارش گیری در محدوده تاریخی مشخص شده و با توجه به نیاز مشتری به سیستم اضافه شده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

04134780047

04134780048

ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!
جدیدترین مطالب

محصولات ویژه

محصولی مطابق با انتخاب وجود ندارد.